Testy

Świat Motocykli sprawdza czy Voge 500DS jest wystarczający

Ile powinien kosztować motocykl? Jaki jest najtańszy motocykl turystyczny? Czy Voge to dobry wybór? Na te pytania odpowiada Konrad.

Wrażenia dwumetrowca z jazdy na nowym Voge DS500

Było gorąco, i bardzo zabawnie. Voge 500DS jest naprawdę niezłą maszyną, warto było czekać tych łooo dobrych kilka....

Nowy gracz wśród pięćsetek – Voge 500DS

Biorąc pod uwagę wyposażenie Voge 500DS, dobre osiągi i łatwe prowadzenie, jest w stanie nieźle namieszać na rynku wyprawowych pięćsetek.

Voge 500DS: tani i porządny motocykl ze wschodu na A2. Czy to możliwe?

Voge 500DS to motocykl, na który czekałem szczególnie – niezbyt drogi, świetnie wyglądający, a przy okazji ultra uniwersalny i na kategorię A2.

Czarny koń małych pojemności – test Voge 300 AC

Tak zwani „wiodący” producenci motocykli, nie oferują na naszym rynku praktycznie żadnego modelu w klasie 300, mogącego stanowić konkurencję stylistyczną dla tego klasyka Voge 300 AC. Inne wschodzące marki, jak na przykład Zontes z modelem V310, a także Mondial ze swoim HPS 300, dają niewielki wybór do „lansu”.

VOGE 300AC. DEBIUTANT Z DUŻYMI AMBICJAMI

Voge 300AC, pozbawiony dodatkowych owiewek, osłon czy gmoli i ze zmienioną w stosunku do wersji DS stylizacją prezentuje się rzeczywiście bardzo „miejsko” i zawadiacko. Przy okazji – nazwa AC to skrót od słów Advanced Classic.

Prawdopodobnie najładniejszy chiński motocykl: Voge 300 AC

Motocykl z fabryki Loncin, która produkuje silniki m.in. do BMW, sam wyposażony w kopię silnika Kawasaki, produkuje motocykle pod własną nazwą, i pod taką właśnie sprzedają je na całym świecie, bez rebrandingu

Piniu74: VOGE 300 DS | Ciekawa alternatywa dla motocykli na kat. A2 | MOTOVLOG

VOGE 300 DS a wkrótce DS 500 to bardzo fajne, dobrze wykonane motocykle dla posiadaczy kategorii A2 prawa jazdy. Dobra cena, dobra jakość, ładny wygląd ...

Voge 300 AC i 300 DS – niepozorne trzysetki do wielu zastosowań

W maju mogliśmy sprawdzić trzysetki Voge w różnych zastosowaniach. Dane nam było wypróbować modele 300 AC i 300 DS na kilkusetkilometrowej trasie, prowadzącej zarówno przez miasta, jak i drogi gorszej jakości.

Jesteś zainteresowany?

Motocykl Voge

Przetestuj Voge!

Daj się porwać i zapisz się już dziś
na jazdę testową wymarzonym
modelem Voge.

Znajdź Dealera w swojej okolicy
i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji.

Umów się na jazdę testową

X