Testy

Kilka słów o Voge 650 DS / DSX

Jaki jest 650 DS/DSX? Pierwsze wrażenia z jazdy i małe porównanie do droższych maszyn.

Voge 650DS - motocykl turystyczny na każde warunki

W dzisiejszych czasach rzadko zdarza się sytuacja, gdy dostajemy do testu motocykl, o którym wcześniej nie czytaliśmy kilku artykułów i zapowiedzi. Dokładnie tak było z Voge 650DS.

Niespodziewana wyprawa motocyklowa w środku zimy na Voge 300AC. Kierunek – Malaga!

Grupa moich znajomych z Przystani Motocyklowej Gościno, jeżdżących w terenie, od roku przygotowywało wyprawę do hiszpańskiej Andaluzji. Na dwa tygodnie przed wyjazdem jeden z uczestników musiał zrezygnować. Usłyszałem krótkie pytanie: jedziesz? Jasne, że tak!

VOGE R 125 – zgrabny, tani motocykl na kategorię A1 i B

Voge wjeżdża w rok 2023 z wyjątkowymi premierami swoich jednośladów. Ten chiński producent coraz śmielej rozpycha się na rynku europejskim. Jego orężem jest duża dostępność, dobra jakość i konkurencyjna cena pojazdów, których jest coraz więcej na rynku. Tym razem prezentujemy nowy, tani motocykl na prawo jazdy kategorii A1 i B – Voge R 125.

KONFRONTACJA: VOGE 650DS VS BMW F 650 GS. PRZYSZYWANY WNUCZEK

Wobec fali opinii, że tegoroczna nowość firmy Voge jest kopią swego czasu najmniejszego z bawarskich GS-ów postanowiłem zabawić się w pogromcę mitów. „Wspomniane opinie są uzasadnione” – prawda czy fałsz?

10 tys. zł tańszy od konkurencji. O co tu chodzi? VOGE 300 GY RALLY

Jakiś czas temu, naszego 300 GY Rally dosiadł Tobiasz z Jednoślad.pl. Jak mu się jeździło i czy się polubili? Sami zobaczcie!

Nowy Voge 300 Rally - mały adventure, dualsport czy turystyczne enduro?

Motocykl uniwersalny? Jaki jest Voge 300 Rally i gdzie najlepiej się odnajdzie? Sprawdził to dla nas Motovoyager. Klikajcie i oglądajcie!

Voge 500 DS 2022 – TEST motocykla adventure za 28 tys. zł

Voge 500 DS 2022 to motocykl kategorii adventure. Znajduje się na półce premium, mimo że prosto z Chin. Czy warto się nim interesować? Jak jeździ? Poznajcie naszą opinię w teście!

Chiński Tani Turystyk Na A2 - Z Bogatym Wyposażeniem! VOGE 500DS

Voge 500DS jest dobrze wyposażony, a jego cena jest bardzo atrakcyjna. Czy może stanowić realną konkurencję dla japońskich motocykli turystycznych?

Jesteś zainteresowany?