Motocykle Voge

Jazda
testowa

Rodzina motocykli Voge przebojem wdarła się na polski rynek. Niskie ceny zakupu, świetne wyposażenie, doskonałe walory jezdne oraz dostępność części eksploatacyjnych i zamiennych to niewątpliwie spore atuty. Przekonaj się o tym sam, biorąc udział w jazdach testowych.

Nie czekaj, zapisz się już dziś, na jazdę testową motocyklami Voge. Nie ważne, czy zaczynasz motocyklową przygodę, czy masz już za sobą przejechane tysiące kilometrów. Motocykle Voge z silnikami o pojemnościach 300 i 500 cm3, to złoty środek dla każdego.

Zapisz się na jazdy testowe już teraz!

Motocykle na kat. A2, które dają radość

Niska masa przyczynia się do łatwości prowadzenia, a moc na poziomie 26 KM dla jednostek o pojemności 300 cm3 i 48 KM dla pojemności 500 cm3 gwarantuje dynamiczną jazdę, a to wszystko bez szkody dla naszego portfela, bo apetyt na paliwo jest w tym przypadku niewielki.

Masz 18 lat i chcesz mieć własny motocykl? Tak, to możliwe! Wystarczy prawo jazdy kategorii A2, aby móc legalnie cieszyć się jazdą i każdego dnia notować oszczędności powstałe z różnicy w spalaniu między samochodem, a motocyklem. Wg statystyk, to właśnie motocykle o pojemnościach 250-500 cm3 z roku na rok stają się coraz popularniejsze na drogach.

Motocykle Voge. Tworzone z największymi

Dzięki współpracy ze znanymi markami takimi jak BMW i MV Agusta, marka Voge wyróżnia się jakością wykonania i trwałością. Przyjdź i przekonaj się sam! Udział w jeździe testowej to najlepsza okazja do osobistego sprawdzenia motocykli Voge i przekonania się, że te motocykle naprawdę mają szansę w najbliższym czasie odnieść ogromny sukces sprzedażowy. Przystępna cena, prostota, świetny wygląd, wytrzymałość i wyposażenie, którego może pozazdrościć konkurencja, to niewątpliwie ogromne atuty marki Voge.

Pamiętaj, motocyklami Voge możesz jeździć z prawem jazdy kat. A2 już od 18 roku życia!

Wybierz model, który chcesz przetestować

×
300
AC
VOGE

300AC – Klasyk

Dla osób ceniących ponadczasową klasykę połączoną z nowoczesnością. Okrągła lampa w klimacie motocykli retro skrywa w sobie technologię LED, a klasyczny prędkościomierz został zastąpiony cyfrowym wyświetlaczem. Krótkie siedzisko dodaje sportowego pazura.

×
300
DS
VOGE

300DS – Adventure/Dual-Sport

Propozycja dla osób ceniących klasyczną linię i nowoczesne technologie. Za bezpieczeństwo odpowiadają dwie tarcze hamulcowe i dwukanałowy system ABS. Oświetlenie w technologii LED sprawia, że jesteśmy widoczni o każdej porze, a ciekłokrystaliczny ekran nie rozprasza mnogością funkcji.

×
500
DS
VOGE

Absolutna nowość! 500DS – Adventure/Dual-Sport

Większy brat 300DS, który czeka by zabrać nas w daleką podróż. Mocniejszy i bardziej dynamiczny silnik o mocy 48KM i 43NM. Do tego zawieszenie firmy KYB, które sprawia, że podróż staje się komfortowa i stabilna. Bezpieczeństwo na jeszcze lepszym poziomie – hamulce firmy Nissin z ABS’em BOSH. Wisienką na torcie jest kolorowy wyświetlacz LCD z Bluetooth, dzięki któremu pozostaniesz w stałym kontakcie.

×
500
AC
VOGE
×
300 GY
RALLY
VOGE
×
125
R
VOGE
×
650
DSX
VOGE
×
SR4
MAX
VOGE
×
525
ACX
VOGE
×
525
DSX
VOGE
Wybierz sklep
* model niedostępny w salonie
Wprowadź imię
Wprowadź nazwisko
Podaj swój numer telefonu
Podaj poprawny adres email