DNI DEALERSKIE BARTON & VOGE. IMPREZA Z DUŻĄ KLASĄ

Opublikowano: 8 października 2023

Marki Barton i Voge zorganizowały w tym roku niezwykle udane dni dealerskie, połączone z prezentacją najnowszych motocykli i jazdami szkoleniowymi.

W dniach 19-21 września na terenie ODTJ Dolsk (Akademia Kierowcy) w Wielkopolsce, tuż obok Śremu, mieliśmy możliwość uczestniczenia w dniach dilerskich marek Voge i Barton, importowanych przez obecną od lat na rynku Grupę BMB S.A. Była to świetna okazja, aby poznać pełną gamę motocykli tych bardzo popularnych marek na naszym rynku.

Warto przypomnieć, że Voge to marka, która z roku na rok dynamicznie rozwija swoją ofertę sprzedażową i prezentuje coraz ciekawsze nowości. Sama marka została stworzona przez Loncin Industries w celu zaistnienia w segmencie premium motocykli o średnich pojemnościach. Jak dotąd Voge doskonale trzyma się wyznaczonych celów. Oferta firmy obejmuje motocykle street, classic i adventure z silnikami jedno- lub dwucylindrowymi o pojemnościach od 300 do 900 ccm, które sukcesywnie zyskują coraz większą popularność. Warto wiedzieć, że koncern Loncin jest jednym z największych w Chinach producentów silników, które docelowo trafiają również do wielu przodujących marek europejskich. Przykładem tego może być współpraca z takimi ikonami jak BMW czy MV Agusta.

Z kolei Barton Motors to marka obecna na polskim rynku od 16 lat. W rankingach sprzedaży cały czas znajduje się w pierwszej piątce najpopularniejszych importerów pojazdów mniejszej pojemności – skuterów, motorowerów i motocykli 125 ccm.

Maszyny z każdym sezonem są coraz ciekawsze, a ich jakość i poziom zaawansowania technicznego nieustannie rosną. Podzespoły używane w jednośladach sprzedawanych pod marką Barton są wytwarzane w najlepszych fabrykach będących producentami OEM dla topowych marek, takich jak BMW, Suzuki czy Piaggio. Barton szczyci się solidnie rozbudowaną siecią salonów sprzedaży w całej Polsce. Importer dba o to, aby wiedza i doświadczenie sieci dilerskiej były coraz większe, stąd właśnie biorą się coroczne spotkania z kierownictwem Grupy BMB i „przedstawicielami terenowymi”. Dni dilerskie marek Voge i Barton umożliwiają ludziom z branży motoryzacyjnej nie tylko poznanie najnowszej oferty sprzedażowej, ale również zapoznanie się z planami producentów.

W ramach trzydniowego wydarzenia, odbywającego się na torze ODTJ Dolsk, oprócz części teoretycznej odbyło się również szkolenie motocyklowe oraz jazdy po torze szkoleniowym, które poprowadzili doświadczeni instruktorzy z Jejujeju.pl, czyli Marlena Dudek i Paweł Kowalski. Jazdy w terenie koordynowała i prowadziła Marzena Chrostek z Fabryki Mistrzów – jak zwykle w wyśmienitej formie. Nasza redakcja również miała okazję obserwować to spotkanie i konkluzja jest jedna – z roku na rok jest coraz ciekawiej. Mamy więc nadzieję, że i w przyszłym sezonie będzie nam dane uczestniczyć w dniach dilerskich Bartona i Voge.