Voge 300 GY Rally w podróży przez Bałkany

Opublikowano: 20 czerwca 2023

Kraje Bałkańskie od lat przyciągają do siebie motocyklistów. Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania czy Chorwacja? Jedni już tam byli, a inni marzą o takiej podróży. Nic dziwnego, chyba każdy kto choć raz tam był, marzy o powrocie.

 

Dlaczego Europa Południowa?

Bałkany to przede wszystkim ludzie, przyjaźnie nastawieni, uprzejmi, na których można liczyć. Piękne widoki, ciepłe morze, świetne drogi i w dużej części ogromna, dzika przestrzeń możliwa do eksplorowania. To również świetny kierunek dla amatorów off roadu. Z bezdroży słynie przede wszystkim Albania, wciąż nie wszędzie jest tam asfalt, a słynna trasa TET co roku przyciąga miłośników jazdy terenowej.

 

Trasa TET

Voge 300 GY Rally, to dual-sport. Lekki motocykl, stworzony do przemierzania takich miejsc jak Półwysep Bałkański, gdzie nie zawsze jest asfalt, ale licząc na przygodę i adrenalinę, czekamy aż się skończy! Po wspomnienia i dobrą zabawę pojechali przedstawiciele jednego z naszych Dealerów - City Rider Gliwice. Odwiedzili Bośnię i Hercegowinę oraz Czarnogórę. Zabrali ze sobą model 300 Rally, aby móc go przetestować w wymagającym terenie. Chłopaki jechali trasą TET między innymi przez Kupres, Mostar, Foca i Park Narodowy Durmitor. Zmierzyć musieli się z górami, wąskimi drogami i kurzem. Ale czego nie robi się dla pięknych widoków?
Życzymy dalszych przygód i chęci do realizacji wypraw.