VOGE DORZUCA 700 ZŁ NA AKCESORIA DO POJAZDÓW ZAKUPIONYCH W "BLACK WEEK 2023"

Opublikowano: 17 listopada 2023

Z okazji "BLACK WEEK 2023", VOGE przygotował wyjątkową promocję dla klientów, którzy w określonych dniach zdecydują się na zakup pojazdu marki VOGE. Do każdego skutera lub motocykla dostajecie możliwość wybrania potrzebnych akcesoriów w kwocie 700 zł brutto, płacąc jedynie symboliczną złotówkę za każdy produkt. 

Na zakończenie sezonu VOGE postanowił zadbać o nowych nabywców naszych pojazdów. Stając się właścicielem VOGE w okresie od 17 do 30 listopada 2023, możesz skorzystać z wyjątkowej promocji "BLACK WEEK" i zgarnąć pakiet akcesoriów o wartości aż 700 zł! Dobierz do swojego nowego motocykla czy skutera tzw. Pakiet Startowy, płacąc za każdy produkt tylko złotówkę netto.

DOBIERZ TE AKCESORIA, KTÓRYCH POTRZEBUJESZ

Lista produktów biorących udział w promocji jest długa, dzięki czemu możesz skutecznie dobrać te akcesoria, które faktycznie będą Ci potrzebne. Ty decydujesz, co wchodzi w skład Twojego Pakietu Startowego. Do wyboru są: różne rodzaje kasków motocyklowych takich marek jak Just1 i Origine, zabezpieczenia motocyklowe marki Kovix, pokrowce motocyklowe Moretti, czy rękawiczki i gogle Just1. Dostępność produktów jest ograniczona.

JAK ODEBRAĆ PAKIET?

Aby odebrać Pakiet, nie potrzebujesz papierowego vouchera. Skontaktuj się z punktem sprzedaży, w którym kupiłeś pojazd i wybierz produkty z szerokiej oferty marek Moretti, Origine, Just1 czy Kovix. Wystarczy, że zakup pojazdu VOGE został dokonany w okresie od 17 do 30.11.2023 i udokumentujesz to dowodem sprzedaży, na którym widoczne są takie informacje jak VIN, rok produkcji, data i miejsce zakupu. Nie przegap okazji, jaką daje Ci "BLACK WEEK 2023" i skorzystaj z tej szczególnej promocji.

 

Regulamin znajdziesz tutaj.