VOGE wkroczył do Warszawy! Motors Żerań, to tam znajdziecie nasze motocykle

Opublikowano: 7 października 2023

Już w najbliższą niedzielę, 1 października o godzinie 12:00, w Motors Żerań, multidealerstwie mieszczącym się w Warszawie przy ul. Elektronowej 2 wielka impreza! Oficjalne zakończenie tego, jakże pięknego i pogodnego sezonu motocyklowego 2023 połączone z otwarciem pierwszego przedstawicielstwa marki Voge w Stolicy. Zapraszamy! Będzie się działo!

Voge, czyli gwóźdź programu!

Otwarcie warszawskiego dealerstwa marki Voge i zakończenie sezonu motocyklowego w Motors Żerań [1.10.2023]

Głównym punktem imprezy będzie premiera motocykli VOGE i otwarcie dealerstwa tej marki w Motors Żerań.

Marka Voge to wschodząca gwiazda jednośladów z Dalekiego Wschodu należąca do portfolio koncernu Loncin. W swojej ofercie posiada ona przeróżne jednoślady – od skuterów, przez motocykle 125, na prawo jazdy kat. A2, a także o większej pojemności. Motors Żerań, dealer takich marek jak Suzuki, Kawasaki i Moto Morini swoją ofertę rozszerza o tę nową markę, która w naszym kraju obecna jest już od 2020 roku.

Otwarcie warszawskiego dealerstwa marki Voge i zakończenie sezonu motocyklowego w Motors Żerań [1.10.2023]

Więcej szczegółów o brandzie Voge, o jego powiązaniach z takimi markami jak MV Agusta czy BMW podczas oficjalnej prezentacji przedstawi nasz redaktor naczelny – Michał Brzozowski, który osobiście poprowadzi tę imprezę. Dla uważnych słuchaczy znajdą się specjalne upominki.

Na miejscu dostępne będą do obejrzenia następujące modele tej marki: Naked R125 w dwóch malowaniach – niebieskim i czarnym, klasyczny naked AC300, lekkie, turystyczne enduro Rally 300, maxiskuter SR4 Max 350 oraz scrambler 525 ACX i adventure 525 DSX, 650 DSX…

Atrakcje, atrakcje, atrakcje…

Tych nie zabraknie. Miłośnicy jednośladów będą mieli co pooglądać, czym pojeździć i co zjeść. Do jazd testowych oddane zostaną pojazdy Suzuki, Kawasaki i Moto Morini.

Będzie i wyżerka!

Każda osoba, która odbędzie jazdę testową na motocyklach dealera nie będzie mogła odjechać o pustym żołądku. O to zadba specjalny foodtrack z pysznym i sprawdzonym jedzeniem. Typu kuchni specjalnie nie zdradzamy, niech będzie dla was zaskoczeniem!

Koniecznie odwiedźcie wydarzenie na facebooku, odhaczcie się w nim i… do zobaczenia w niedzielę od godziny 12!