Testy

Nowy król ADV na kat. A2 ? Voge DS525X

Nowy lider na kategorię A2? Pierwsza recenzja 525 DSX od Foto Moto Blog.

Najmocniejsze MOTO na KAT. B! Voge 125R

Od lat panuje przeświadczenie, że to co chińskie jest tanie i nie nadaje się do niczego. Natomiast marka Voge pochodząca właśnie z Chin dzielnie walczy o to, aby to zmienić.

Voge 525 ACX – zaskakujący spryciarz [test, opinia, cena, dane techniczne, recenzja]

Z testówkami od Voge mam kontakt już trzeci rok. Zaskakuje mnie, jak szybko firma poszerza ofertę, wchodzi w coraz większe pojemności. Jednocześnie dokonuje się skok jakościowy, między innymi dzięki wykorzystaniu podzespołów renomowanych firm.

AC525X, najładniejszy Voge teraz jeszcze lepszy!

Tego brakowało w ofercie marki VOGE! Scrambler na prawko A2.

Voge 650 DS - motocykl z nieuwolnionym potencjałem. Test podczas porównania 9 pomysłów na adventure

Na początku jazdy zauważamy dobre hamulce, precyzyjną skrzynię biegów i nieco narowistą pracę jednostki napędowej...

Czy to ma sens... 🤔 Voge 650 DS po 1000 km | Test | Opinia | Recenzja | Pierwsze wrażenia

Niesponsorowana recenzja Voge 650 DS z rocznika 2023 po przejechaniu 1000 km. Materiał do filmu został zebrany podczas testu porównawczego 9 motocykli klasy adventure, zorganizowanego przez Redakcję Motovoyager.

Voge 125R. Nowy gracz w klasie małych pojemności

Rynek motocykli 125 był do tej pory mocno spolaryzowany. Dwa fronty, które były od siebie oddalone w różnych aspektach. Z jednej strony dobrze wykonane i gwarantujące maksymalne osiągi w swojej klasie motocykle wiodących producentów z Japonii i Europy, kontra słabsze jakościowo i odstające parametrami motocykle z Chin.

Voge 500AC. Test neoklasyka, który wyróżnia się w mieście

Od kilku lat w branży motocyklowej, obserwujemy rozwój neoklasyków. Popularność tych jednośladów sprawia, że producenci prześcigają się w coraz nowszych nazwach nawiązujących do lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Voge 500 AC – stylowy naked [dane techniczne, opis, cena, opinia, test]

To kolejny motocykl tej marki, który zagościł w naszej redakcji na testy. Wcześniejsze dały się poznać, jako maszyny dobrze wykonane, a przede wszystkim dobrze jeżdżące. AC stanowi propozycję, dla posiadaczy prawa jazdy kat. A2, którym z jakichś powodów nie odpowiada adventurowy styl 500 DS.

Jesteś zainteresowany?