Testy

Szukasz najmocniejszej 125ccm ?? To jest coś dla Ciebie ! Voge 125R

Silnik o mocy 15 KM, niska masa - 136 kg i zawieszenie Upside Down, to musi się udać!

Voge 125R – wejście smoka? [dane techniczne, opis, recenzja, cena, test]

Praktycznie każdego roku rynek – również nasz – zalewają nowe 125-tki. Nakedy, skutery, adventury i maszyny, które mają spełniać rolę codziennego środka transportu – może bez fajerwerków, ale za to proste i solidne.

Motocykl TAŃSZY od markowej 125'tki?! VOGE 300 GY Rally

Petit od dawna przebierał stopami by móc bezpośrednio sprawdzić ten motocykl. Zarówno w trasie, jak i w lekkim terenie. Są elementy za które warto VOGE'a pochwalić i docenić. Są takie, które domagają się jeszcze dopracowania.

Kilka słów o Voge 650 DS / DSX

Jaki jest 650 DS/DSX? Pierwsze wrażenia z jazdy i małe porównanie do droższych maszyn.

Voge 650DS - motocykl turystyczny na każde warunki

W dzisiejszych czasach rzadko zdarza się sytuacja, gdy dostajemy do testu motocykl, o którym wcześniej nie czytaliśmy kilku artykułów i zapowiedzi. Dokładnie tak było z Voge 650DS.

Niespodziewana wyprawa motocyklowa w środku zimy na Voge 300AC. Kierunek – Malaga!

Grupa moich znajomych z Przystani Motocyklowej Gościno, jeżdżących w terenie, od roku przygotowywało wyprawę do hiszpańskiej Andaluzji. Na dwa tygodnie przed wyjazdem jeden z uczestników musiał zrezygnować. Usłyszałem krótkie pytanie: jedziesz? Jasne, że tak!

VOGE R 125 – zgrabny, tani motocykl na kategorię A1 i B

Voge wjeżdża w rok 2023 z wyjątkowymi premierami swoich jednośladów. Ten chiński producent coraz śmielej rozpycha się na rynku europejskim. Jego orężem jest duża dostępność, dobra jakość i konkurencyjna cena pojazdów, których jest coraz więcej na rynku. Tym razem prezentujemy nowy, tani motocykl na prawo jazdy kategorii A1 i B – Voge R 125.

KONFRONTACJA: VOGE 650DS VS BMW F 650 GS. PRZYSZYWANY WNUCZEK

Wobec fali opinii, że tegoroczna nowość firmy Voge jest kopią swego czasu najmniejszego z bawarskich GS-ów postanowiłem zabawić się w pogromcę mitów. „Wspomniane opinie są uzasadnione” – prawda czy fałsz?

10 tys. zł tańszy od konkurencji. O co tu chodzi? VOGE 300 GY RALLY

Jakiś czas temu, naszego 300 GY Rally dosiadł Tobiasz z Jednoślad.pl. Jak mu się jeździło i czy się polubili? Sami zobaczcie!

Jesteś zainteresowany?