Testy

Nowy Voge 300 Rally - mały adventure, dualsport czy turystyczne enduro?

Motocykl uniwersalny? Jaki jest Voge 300 Rally i gdzie najlepiej się odnajdzie? Sprawdził to dla nas Motovoyager. Klikajcie i oglądajcie!

Voge 500 DS 2022 – TEST motocykla adventure za 28 tys. zł

Voge 500 DS 2022 to motocykl kategorii adventure. Znajduje się na półce premium, mimo że prosto z Chin. Czy warto się nim interesować? Jak jeździ? Poznajcie naszą opinię w teście!

Chiński Tani Turystyk Na A2 - Z Bogatym Wyposażeniem! VOGE 500DS

Voge 500DS jest dobrze wyposażony, a jego cena jest bardzo atrakcyjna. Czy może stanowić realną konkurencję dla japońskich motocykli turystycznych?

Świat Motocykli sprawdza czy Voge 500DS jest wystarczający

Ile powinien kosztować motocykl? Jaki jest najtańszy motocykl turystyczny? Czy Voge to dobry wybór? Na te pytania odpowiada Konrad.

Wrażenia dwumetrowca z jazdy na nowym Voge DS500

Było gorąco, i bardzo zabawnie. Voge 500DS jest naprawdę niezłą maszyną, warto było czekać tych łooo dobrych kilka....

Nowy gracz wśród pięćsetek – Voge 500DS

Biorąc pod uwagę wyposażenie Voge 500DS, dobre osiągi i łatwe prowadzenie, jest w stanie nieźle namieszać na rynku wyprawowych pięćsetek.

Voge 500DS: tani i porządny motocykl ze wschodu na A2. Czy to możliwe?

Voge 500DS to motocykl, na który czekałem szczególnie – niezbyt drogi, świetnie wyglądający, a przy okazji ultra uniwersalny i na kategorię A2.

Czarny koń małych pojemności – test Voge 300 AC

Tak zwani „wiodący” producenci motocykli, nie oferują na naszym rynku praktycznie żadnego modelu w klasie 300, mogącego stanowić konkurencję stylistyczną dla tego klasyka Voge 300 AC. Inne wschodzące marki, jak na przykład Zontes z modelem V310, a także Mondial ze swoim HPS 300, dają niewielki wybór do „lansu”.

VOGE 300AC. DEBIUTANT Z DUŻYMI AMBICJAMI

Voge 300AC, pozbawiony dodatkowych owiewek, osłon czy gmoli i ze zmienioną w stosunku do wersji DS stylizacją prezentuje się rzeczywiście bardzo „miejsko” i zawadiacko. Przy okazji – nazwa AC to skrót od słów Advanced Classic.

Jesteś zainteresowany?